Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır ?

Instagram doğrulama rozeti nasıl talep edilir?, Instagram mavi tik nasıl alınır, Instagram mavi tik almak için gerekenler nelerdir?

Instagram kurucuları Kevin Systrom ve Mike Krieger, 2010’da Facebook tarafından edinilen popüler fotoğraf paylaşım uygulamasını başlattılar. Yıllardır takipçiler, bu imrenilen mavi onay işaretini almak için yeterli değeri elde etmeyi umarak kişisel markalarını oluşturmak için yarışıyorlar. . Artık meseleleri kendi ellerine alabilirler.

INSTAGRAM FACEBOOK DATA SCANDAL’DA UYGULAMALARI

“Doğrulanmış bir rozet, aramada ve profilde Instagram hesabının adının yanında görünen bir onaydır. Instagram, bir hesabın temsil ettiği halka açık şahsiyet, ünlü veya global markanın gerçek varlığı olduğunu onaylamıştır” dedi. çevrimiçi bir gönderi .

İşte uygulamak için üç basit adım.

Giriş yapın, profilinize gidin ve 

Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra profilinize gidin ve sağ üst köşedeki üç çizgili çubuğu tıklayın.

Ayarlar> Doğrulama İsteğe Git

Çubuğa tıkladığınızda, ekranınızın altında bulunan Ayarlar seçeneğine tıklayabilirsiniz. Ayarlar’ı tıkladıktan sonra Doğrulama İste’ye gidin.

Adınızı girin

Instagram kullanıcılarının tam adlarını doldurmaları ve doğrulama için başvurmak üzere bir fotoğraf kimliği eklemeleri gerekir.
Görsel Kaynak: foxnews.com

Instagram kullanıcılarının tam adlarını doldurmaları ve doğrulama için başvurmak üzere bir fotoğraf kimliği eklemeleri gerekir. 

Farklı bir hesaba giriş yapmazsanız Instagram kullanıcı adınız otomatik olarak doldurulmalıdır. Doğrulanmak isteyen kullanıcıların tam adlarını girmeleri ve sonra ehliyet gibi ehliyetli bir kimlik fotokopisi eklemeleri gerekir.

Fotoğrafı ekledikten sonra gönder düğmesine basmanız yeterlidir.

“Doğrulama isteği göndermeniz, hesabınızın doğrulanacağını garanti etmez”, ancak Instagram sayfasını not alıyor.

Başvurular kabul edilir veya reddedilirse, kullanıcılar Instagram tarafından bilgilendirilir.

Nettekno – Instagram mavi tik nasıl alınır ?

Kaynak: foxnews.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir